Kontakt

Legendaarne Records on aastal 2005 Genka, Paul Oja ja Revo poolt asutatud plaadifirma, mille missiooniks on aidata artistidel salvestada ja levitada oma loomingut.

Kuna suuremalt jaolt on Legendaarne Records reliisinud hiphop artiste, siis on plaadifirmal olnud ja on ka edaspidi oluline roll Eesti hiphop kultuuri arendamises ja arenemises. Ettevõtte loodigi grupi Toe Tag (millesse kõik kolm meest kuulusid) menust ning oma teenitud raha investeeriti noortesse andekatesse artistidesse nagu Põhjamaade Hirm, Metsakutsu, produtsendid P2ts ja Wizone aga ka näiteks Winny Puhh. Legendaarne Records hoiab tänaseni kõige arvestatavama lävepaku rolli suurde mängu, olles viimastel aastatel toonud Eesti rahvani sellised artistid nagu Suur Papa a.k.a Arop, Reket ja Beebilõust. Plaadifirma ei ühenda ainult artiste ja publikut, vaid ka erinevaid elustiili liikumisi. Näiteks on nii mõnigi album antud välja koos Pirados liikumisega. Legendaarne teeb koostööd ka Universal Musicuga, kelle kaudu levitatakse muusikat globaalselt kõikides suurtemates digikanalites.

Legendaarne Records on toonud Eestisse ka mitmeid välisartiste ning on Eesti Hiphop Festivali üks peakorraldaja. 2015 aastal nomineeriti Legendaarne Records Eesti Fonogrammi Tootjate Liidu poolt Aasta Muusikatootjaks.

Ettevõte: OÜ Kopli Tramm
Aadress: Weizenbergi 2-15, Tallinn
Telefon: +372 589 00809
E-post: info@legendaarne.ee

Saada teade

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.