Legendaarne – Eesti parim muusikatootja

Teist aastat järjest sai Legendaarne Records endale Eesti Fonogrammitootjate Ühingu poolt korraldataval Eesti Muusikaettevõtluse Auhinna galal parima muusikatootja auhinna, seljatades teised nominentidest muusikahiiglased nagu Universal Music Baltics ja Sony Music Baltics. See on suur suur tunnustus ning Legendaarne soovib tänada kõiki oma toetajaid, artiste ja partnereid. Aitäh!

Mida tähendab “Aasta Muusikatootja”. KATEGOORIAS „AASTA MUUSIKATOOTJA” saab kandideerida Eestis fonogrammitootjana (plaadifirmana) tegutsev isik. Zhürii hindas, milline fonogrammitootja on möödunud (2017) aasta jooksul salvestanud uut ja silmapaistvat materjali. Kandidaadi puhul hinnati hindamisel paluti tuua, milliste avalikku tunnustust pälvinud albumite või lugude eest kandidaat auhinda väärib. 

Tuletame meelde, mida eelmine aasta Legendaarne Records tegi. 2017 andis Legendaarne Records välja koostöös Soome plaadifirma Top Billin’iga oma esimese vinüüli “Paul Oja “Night Out Lights Out”, suurt populaarust kogunud 5MIINUS “Rämmar” EP, Eesti Muusikaauhindadel esikoha võitnud “Genka/Paul Oja Mixtape’i” ning mitmete muusikakriitikute poolt kokkupandud edetabelites võidutsenud 12EEK Monkey “Xibalba Spa” albumi ning digitaalselt kõik kolm Beebilõusta albumit. Samuti seisab Legendaarne Records Eesti HipHop festivali ja mitme teise ürituse korraldamise taga. Lisaks veel suurepärased tulemused striimingukeskkondades

Legendaarne Records jätkab uue muusika reliisimist ka see aasa ja seisab vankumatult selle taga, et hiphop ja muu alternatiivsem muusika jõuaks võimalikult paljude kõrvu ning et uued artistid saaksid tuule tiibadesse nagu need, kes meie label’i all kõik kunagi olnud on. SUUR SUUR SUUR SUUR TÄNU!!!

EMEA GALA VÕITJAD
(Foto: Stanislav Moshkov, Õhtuleht)

JAGA