Nädala Lugu: Tribe Called Quest – We The People

Tribe Called Quest on kindlasti üks olulisemaid gruppe hiphopi ajaloos. Mehed andsid 11. novembril välja oma tsaupakaa albumi, mis peaks kõnetama kõiki erinevaid hiphop generatsioone.

Kui sa TCQ-d kuulanud, siis alusta nende 1993. aasta superalbumist “Midnight Marauders”. See album on ilmselt kõikide erinevate küsitluste põhjal üks kõigi aegade top 10 või vähemalt top 30 räpialbumitest. Uue albumi tulemisega on just paras aega võtta ja end selle ajaloolise grupiga end kurssi viia. Alusta selle, 1991. aastal välja antud looga:

“We Got it From Here…Thank You 4 Your Service”, nii kannab 2016 album nime, on suurepärane näide sellest, kuidas golden age räpparid teevad mõnusat vanakooli asja nagu see peaks aastal 2016 kõlama. See tähendab, et ei proovi kopeerida seda, mida alates 1990 terve dekaadi tehti, vaid on teinud mõnusa sümbioosi vanakoolist uuekooli nippide ja trikkidega. Paljud boombap era- sse toppama jäänud tüübid võiks just selle plaadi materjalist shnitti võtta, et kuidas teha vanakooli asja nii, et see ei mõjuks vana ja vettinud koopiana 25 aasta tagusest põhisoundist.”We Got it From Here…Than You 4 Your Service” on tõsiselt nauditav album kogu selle ulatuses. Nii et see on puhas MUST HAVE album kõigile, kes vähegi räppi kuulavad.

 Osta Tribe Called Quest viimane album itunesist

tcq

JAGA