Winny Puhh

Korraldajaonu, Kartauto, Jürnas Farmer, Koeraonu, Väike Paks ja Olev Põhjakonn on läbi Eesti Laulu saanud tuntuks kogu maailmale. Seto punkarid ise räägivad oma jutu teile nii:

Külmal ning tuisusel talvepäeval 1994. aaastal sõitis rekka furgoonitäie sigadega tapamaja poole. Tuiskas, ilm oli pööraselt külm, mitmed sead olid külma ja näljaga hinge heitnud vaid mõned hingitsesid veel umbses ja külmas furgoonis omaenese kõntsa ja väljaheidete keskel. Rekkajuht Ruuben ja tema kaasa Nele ei hoolinud sigadest, ainus mida nad neile süüa viskasid oli paarikesest endist üle jäänud nuudlid ja hapupiim…
Kui 30 tundi järjest rooli keeranud Ruuben üleväsimusest uinus, sõitis rekka teelt välja ja läks ümber. Vaesed seakesed viskusid agoonias vastu furgooniluuki ning pärast tohutuid pingutusi avanes see viimaks…. Need, kes veel elus olid, põgenesid läbi luugiavause metsa.
Ruuben, kes oli imekombel avariist eluga pääsenud, oli toibumas ja nägi, et sead põgenevad. Ta haaras kabiinist kärbiku ja hakkas sellega sigu taga ajama, kuid sead on targad loomad- nad võtsid gruppi ja varitsesid Ruubenit ja murdsid kurja rekkamehe maha….
Peale seda jäidki 5 ellujäänud siga ühtse meeskonnana metsa elama ning hakkasid enda kooslust nimetama Winny Puhhiks. Nad mutanteerusid, sulandusid metsarahva sekka ning alustasid sissisõda kurjuse vastu. Neid on siin-seal märgatud ja kuuldud, kuid alles nüüd tunnevad nad ennast nii tugevatena, et on ennast inimestele nähtavaks teinud ja alustanud ulatuslikku kättemaksu…….

Albumid:

  • “Kes küsib?” (Clockwork, 2014)
  • “Pole see jõumehe elu üldse kerge” (Clockwork, 2013)
  • “Brääznik” (Legendaarne Records, 2010)
  • “Täämba õdagu praadimi kunna” (Legendaarne Records, 2006)

Brääznik

Täämba õdagu praadimi kunna

Wonderbra

Vanamutt

PEEGELPÕRAND

Vanamutt

JAGA