BEEBILÕUSTA 3 ALBUMIT ja KURITEGU

Ta on puhtatõuline ja tõetruu: artist, kunstnik, räppar, vang, kaabakas, luuletaja, hull, tätoveerija, joodik, hurmur, narkar. Ta räpib ja elab südamega – ta on Joe Blow!
Eesti Politsei sai ta kätte. § 200 lg 2 p 8 – ta on kaheks kuuks vahi alla võetud ja ootab kohtukulli vankumatut otsust. Ta on jälle vanglas ja 100% oma koha välja teeninud. Andrus Elbing a.k.a Beebilõust ärkas eelmise laupäeva hommikul üles, läks iseendaga konflikti ja vihastas. Protesti märgiks manustas kõiki mürke, mida meil väikestes kilekottides ja 0,75 liitristes pudelites saada on. Vandus kättemaksu. Võttis kaabu ja oma “mõõga”, lootes sitast läbi raiuda ning marssis Koplis bussi peale. Kõik, mis juhtus hiljem, on tänaseks kõigile teada: Lõust pani toime kuriteo! Tema eesmärgiks oli  lõpetada vanglas, sest tal sai kõrini. Kõike oli üheks momendiks liiga palju. “MA TEILE NÄITAN!” Nägimegi. Iiri viski, mees, Iiri viski……mnjah…

“Tema eesmärgiks oli  lõpetada vanglas, sest…”

Eelmisel nädalal arutasime omavahel  kuidas paremini digitaalselt välja anda Beebilõusta kolm albumit – “32 Kuupi”, “Valge Lipp” & “Must Lipp”. Otsustasime, et rahvas saab ise valida, kas maksab albumi eest ühe euro, kaks või kümme tuhat. Mõtlesime plaane, kuidas seda aktsiooni reklaamida. Beebilõust tegi laupäeval promo meie eest ära. Meile ei meeldi see, kui meie eest kogu töö ära tehakse. Esimesel võimalusel räägime selle asja siseringis selgeks ning oleme brutaalselt ausad. Peame  veidi veel ootama. Seniks soovime Teile head maksmist, tõmbamist, kuulamist ja nautimist.

Ärge nähtut kodus järgi tehke, nagu tuntud telesaateski alati korrutati. Võib sitasti lõppeda. Kõikidel ei pruugi nii tugev süda olla, kui üleeile Reporteri saates avalikustatud turvakaamera salvestise kolmel peaosalisel. Kokkuvõtteks on jäljendamine näotu ja karistatav nagu Beebilõusta tegu.

Pirados Brand x Legendaarne Records

Osta Lõusta digialbumid siit

JAGA