ELU 25 ⟩ Eesti hiphopi isa Genka: “Põhimõttelise m****ga lavale koos ei mahu!”

21 NIMEGA MEES: Genka, kodanikunimega Henry Kõrvits, pole mitte ainult Eesti hiphopi isa, vaid juba ka vanaisa. “Palmisaar” on kõrvu “Saaremaa valsiga” pidude lemmik, rääkimata “Popmuusikust”. Aarne Seppel kutsus Genka õue mängima ja vestlema.

21 NIMEGA MEES: Genka, kodanikunimega Henry Kõrvits, pole mitte ainult Eesti hiphopi isa, vaid juba ka vanaisa. «Palmisaar» on kõrvu «Saaremaa valsiga» pidude lemmik, rääkimata «Popmuusikust». Aarne Seppel kutsus Genka õue mängima ja vestlema.

Genka ütleb isegi, et tema publikuks on nii tütar, ema kui ka vanaema ja see on hea. Meie vestluse ajendiks on kevadel koos DEW8-ga välja antud plaat «Doom», aga mitte ainult. Saame heita pilgu räpilooja tööprotsessile ja teada, mis asi on riimivihik. Uus plaat toob kuulajateni nii toore räpi kui ka peaaegu rusuvalt filosoofilisi lugusid. Enam kui veerandsaja lava-aasta jooksul on Genka jaganud lava väga paljude muusikutega. Siiski ei mahuks ta samale lavale inimesega, kes on põhimõtteline m**n.

Miks sul nii palju nimesid on?

Keegi ei kutsu mind suuresti nende nimedega, mis seal kirjas on (Genka Facebooki kirjelduses on 21 nime – A.S). Need on niisama välja mõeldud, idee tuli ühest Method Mani plaadist, kus….

Arvamus/ELU25 Loe edasi allikast

JAGA