KiROT & Sammalhabe – Viimane

Möödunud aastal paljukiidetud debüütalbumi “Südameta, Kaptenisillalt” avaldanud KiROT kõnnib tänavu juba uutel radadel. Valminud on roki sugemetega träkk “Viimane”, mille produtsendiks Sammalhabe.

“Peamine motivaator selle loo puhul on rahulolematus,” ütleb KiROT. “Mul on pidevalt see probleem, et sean endale eesmärke ja teatud verstaposte – eeldades, et sinna jõudes tuleb ka rahulolu või mingit sorti hea tunne.”

KiROT nendib siiski, et oma eesmärkide täitumist ei suuda ta pikalt nautida, sest juba õige pea kerkib esile järgmine soov: “See on pidev iseenda üle trumpamine, mis resoneerub mul igasse eluvaldkonda. Mitte kunagi ei ole miski piisav –  alati on vaja veel ja veel.”

“Reaalsuses ma tõesti naudin seda protsessi, kus ma kõike taga ajan pidevalt ja iseennast üle trumpan, aga laias laastus on see ka väsitav ning ennasthävitav natuke,” lausub KiROT. Samas lisab ta, et sellegipoolest laseb ta täiel jõul edasi ja elab maksimaalselt.

Värske singli kõlapilt on saanud ainest KiROTi lapsepõlvest, kus tema kõrvus kostusid peamiselt metal, rock ja indie. “Mul jooksis pärast albumit veidi juhe kokku ja otsisin veidi teistsugust sound’i. Kuidagi juhuslikult saime Sammalhabemega jutule ning otsustasime stuudiosse minna ja vaadata, mis saab. Antud loo instrumentaali leidsin ühest 2018. aasta kaustast ja teadsin koheselt, et see läheb töösse!” meenutab ta.

KiROT lubab, et tulevik toob veel ühiseid palu ja seda vägagi erinevat suunda stiilides: “Ütleksin, et me täiendame üksteist muusikaliselt – temaga koos muusika tegemine on mulle kõvasti inspiratsiooni ja ideid andnud. Väga mõistlik inimene ja meeletult andekas.”

KUULA VAATA LUGU SIIT: https://fanlink.to/eYPm

JAGA