Maxtract annab Legendaarse alt välja sooloalbumi

 

Maxtract on Rakveres juurtega vokalist, instrumentalist, laulukirjutaja ja räppar,  kes on olnud seotud gruppidega nagu Grässhopas ja RLV Massive.  Võib olla tulevad teile meelde lood nagu “Võta veidi vabamalt” ja “Sein on ees” GRÄSSHOPAS esituses või  “24/7” koos BAD ART ja 372KASPARiga ning koos AZMAGA tehtud “Ron Jeremy”. Kahel viimasel lool on Youtubes’s mõlemal  juba 2,2 miljonit vaatamist.

Lisaks muusika ja sõnade kirjutamisele on Maxtract saatejuht ja põhiline idegeneraator muusika ja huumorisaatele “Pumpüss”, mis hetkel küll omadega pausil, aga lubatakse comebacki  juba sel aastal.

Maxtract ja Legendaarne Records on löönud käed, et välja anda mehe esimene sooloalbum. Album peaks teoorias olema inimeste kõrvade jaoks valmis enne suve ja kättesaadav kõikvõimalikel striimimisplatvormidel.

“Maxtracti looming on täis nii kalambuurseid riime kui ilusaid omaloodud ja lauldud meloodiaid, mis annavad kokku mõnusa ja positiivse helikuvandi,” iseloomustab Genka Maxtracti ja tema loomingut. “Lisaks on tema suureks plussiks see, et ta kirjutab ise kõik oma biidid ja muusika. Seal on tunda nii vana head Rakvere astumist,  mis on garneeritud meeldejäävate meloodiatega. See kuidas ta enda loomingusse suhtub ja seda esitab, meenutab mulle vahel natuke Mike Skinnerit,” lisab Genka

Maxtracti sooloalbum ilmub juunis

BAD ART, MAXTRACT ja Kaspar372 “24/7”

AZMA, MAXTRACT “RON JEREMY”

GRÄSSHOPAS “SEIN ON EES”

GRÄSSHOPAS “TSIPA PAPPI”

JAGA