Maxtracti uus singel “Üleleend”

Rakvere juurtega räppar Maxtract on valmis saanud uue loo, mis kannab nime “Ülelend”.


“See laul on kirjutatud Lõuna-Eestis ühel palaval suvepäeval ja suitsusauna katusel,” meenutab Maxtract. “See oli kindlasti minu jaoks hea päev, kus käisin korra tunnis ujumas ja õhtuhämaruses rohutirtsude saatel musitasin kauni preiliga.”

Kui 2019. aastal ilmunud debüütalbumi “Stamina” produtseeris Maxtract ise, siis nüüd on jõutud koostööni uute tegijatega. “Loo instrumentaali saatis mulle mõni aeg varem üks verinoor, tulivihane ja armutult andekas artist nimega Rae, kelle ülemaailmses tähelennus ei julgeks ma kahelda,” kinnitab muusik.

Laulu sisu on tema sõnul väga lihtne ning kirjeldab tüüpilist ajutist armastust mehe ja naise vahel: “Ma tahaks öelda elukaaslase survel, et tegemist on täieliku fantaasiaga ja kõik tegelased on väljamõeldud.”

Maxtract on vokalist, instrumentalist, laulukirjutaja, kes tuntud lisaks sooloprojektile ka puntidest Grässhopas ja RLV Massive ning saatest “Pumpüss”. Aastal 2019. löödi käed plaadifirmaga Legendaarne Records ja ilmavalgust nägi Maxtracti debüütalbum “Stamina”, mis pälvis palju tähelepanu just artistile omaste laulupartiide tõttu.

KUUL LUGU SIIT: https://fanlink.to/fS3G

JAGA