Metsakutsu album “Testament” sai 10 aastaseks

Metsakutsu ja Legendaarne Records tähistavad debüütalbumi “Testament” 10. sünnipäeva üllatusega!

 

Debüütalbum “Testament” on nüüd saadaval digiplatvormidel ning valmis sai ka Metsakutsu uus veebipood, kust leiab limiteeritud koguses eksklusiivset albumiteemalist merchi.

Uskumatu, aga 22. oktoober sai Metsakutsu duubel-debüütalbum “Testament” juba 10-aastaseks. “Testament” on kahest albumist “Vana-Testament” ja “Uus-Testament” koosnev duubel-debüütalbum, mille andis 2010. aastal välja plaadifirma Legendaarne Records. Kokku on debüütalbumil 24 lugu.

Esimene album “Vana-Testament” kogus materjali aastatel 2005-2007, mille taustabiitide valmistajateks on produtsendid Wild Disease, Paul Oja, Dj Wavez ja Eksotik. Teine album “Uus-Testament” valmis aastatel 2009-2010 koos produtsendi Sim Karesega.

„Tegemist on tegelikult kahe täiesti erineva albumiga. “Vana-Testament” pidi ilmuma aastake varem. Ma ei tahtnud vana materjali välja anda ning tegin uue albumi “Uus-Testament”. Esimese albumi sisse oli lükatud juba nii palju energiat, et oleks patt see vedelema jätta. Nii siis saigi see nii-öelda boonusega kaasa pandud,” meenutab Metsakutsu. “Esimene album on segane kogum erinevat muusikat ning “Uus-Testament” on konkreetse eesmärgiga ja selge visiooniga album,” tõdeb Metsakutsu.

„Mäletan kui Toe Tag “Legendaarne” 10-aastaseks sai, siis see oli minu jaoks väga tähtis. Tundsin kuidagi mingit sellist “olen osa ajaloost” tunnet. Ja nüüd sai minu enda esimene album 10-aastaseks. Sellele ajale tagasi mõeldes, see võib täitsa vabalt jääda mu elu kõige sündmusterohkemaks 10 aastaks, sest vanemaks saades ikka kipud rahulikumalt võtma. Eks näis,” meenutab Metsakutsu.

Ka Genka mäletab 2010. aastat hästi. „Metsakutsu „Testament“ pidi olema plaadifirma Legendaarne Records esimene täispikk album. Erinevatel põhjustel kõik venis, aga lõpptulemusena sündis hoopis duubelalbum. See on muusikaäri üks raskemaid pooli. Ma arvan, et see 5 aastat oli nii mulle kui Metsakutsule väga vajalik ja õpetlik periood. Plaadi esisingli „Ei vaja singlit“ võib igavesti uhkustada Legendaarne Records kõige esimese reliisi tiitliga”.

KUULA ALBUMIT SPOTIFYST SIIT    OSTA TESTAMENT CD SIIT  

10. sünnipäeva puhul avas uksed täiesti uus Metsakutsu veebipood ja ilmus ka eksklusiivne albumi teemaline riidekollektsioon. „Mulle on alati meeldinud riideid disainida ja Metsakutsu on selleks hea platvorm. Kannan ise palju artistide särke ja pusasid ning loodan, et leiduvad vähemalt mõned inimesed, kes tahavad ka minu muusikat selliselt toetada. “Testament 10” kollektsiooni eripära eelmiste disainidega võrreldes on see, et ma pole nime “Metsakutsu” varem riietele pannud. Kui ei eksi, siis see on täitsa esimene kord. Üks ägedamaid asju on kohata suvalises olukorras kedagi Metsakutsu särgiga ja loodan väga, et nii vanad toetajad kui uued kuulajad leiavad mu uuest veebipoes endale midagi meelepärast,” lisab Metsakutsu.

Kõikidel huvilistel on võimalik endale värsket Metsakutsu merchi soetada uuest veebipoest: www.metsakutsu.ee

Sellega kõik veel ei piirdu. „Tõsi, ei piirdu. Üks väike pomm on veel varuks, aga sellest räägime juba siis, kui aeg õige. Vihjeks nii palju, et tegemist on laheda koostööga. Tasub pilk peal hoida minu sotsiaalmeedia kanalitel,” vihjab Metsakutsu.

Juba täna õhtul kell 20.00 on Metsakutsu külas Raadio 2 saates Programm, mida kantakse otse-eetris üle lokaalist Uus Laine: https://www.facebook.com/events/375530340292190

JAGA