Paul Oja LP “Lights Out Nights Out” vinüül ja digi

Meil on hea meel teatada, et Legendaarne Records on lõpuks jõudnud ka vinüülideni. Collabos Soome Top Billin label’iga sai vinüülikaante vahele Legendaarne Recordsi üks asutajaid ja juhte Paul Oja uusim soolostuff.

Paljudel huvilistel on olnud võimalus samanimelist EP-d juba eelnevalt itunesi vahendusel omandada, kuid nüüd Legendaarse veebipoes saadaval oleval vinüülil on peaaegu poole rohkem lugusid. Samal ajal võimalus LP-d osta ka itunesist.

Lights Out Nights Out muusika on inspireeritud pimedatest talveöödest ja päikesest mis suvel kunagi ei looju. Muusika tuhandelt Tallinna reivilt, räpipipeolt, ja pikaleveninud äftekalt. Albumil on kokku kümme lugu ja kaasa teevad Tõnn Tobreluts (Flank), Eric Kammiste (Taukari bänd), Tallinn Daggers ja Teele Viira. Vinüül nüüd müügil Legendaarse veebipoes. NB! VINÜÜLI ON AINULT LIMITEERITUD KOGUSENA 100 TÜKKI!!!

OSTA VINÜÜL SIIT           OSTA DIGI SIIT

Sel nädalavahetusel algab ka “Lights Out Nights Out” plaadiesitlusturnee, mis päädib 1. aprilli kontserdiga Tallinnas, kus Paul astub lavale live bändiga. Muud kuupäevad siin:

JAGA