PAUL OJA SOOLOALBUM “HELLO SUNSHINE”

Produtsent Paul Oja avaldas plaadifirma Legendaarne Records alt oma kolmanda sooloalbumi “Hello Sunshine”.


Paul Oja on olnud produtsendi ja dj-na tegev üle 20 aasta. Juba kooliajal biitide tegemist ja miksimist alustanud mehest on tänaseks päevaks saanud kohaliku skene üks olulisemaid tegijaid. Žanripiiridesse mittetakerduv stiil, milles on siiski tunda tugevaid juuri hiphopmuusikas, on saatnud tema mahukat loomingukataloogi ja DJ sette. Tema loodud helisid leiab raadiolainetelt, mängufilmidest ja tantsupõrandatelt. 


Oma varasemate sooloalbumitega on Paul Oja käinud mööda träpi ja bassi-muusika radu, ammutanud inspiratsiooni pimedatest talveöödest ja suvepäikesest, mis ei paista kunagi loojuvat. Tema värskeim sooloalbum “Hello Sunshine” seikleb aga post-triphopi radadel ja nagu ka nimigi viitab, on see mõnes mõttes järg 2017 aasta “Lights out Nights out” plaadile. Samas on see rohkem sooloalbum kui ükski varasem, sest see ei sisalda ühtki koostööd ning plaadilt leiab seetõttu hoopis ohtralt katsetusi ja kaardistamata maade avastamist.

Kuula Paul Oja albumit “Hello Sunshine” siit: https://fanlink.to/hellosunshine“Hello Sunshine” tuleb esmaesitlusele 7. augustil Põlvas toimuval Intsikurmu festivalil. Koos Paul Ojaga astub lavale ansambel koosseisus Margo Rindemaa basskitarril, Rainer Meinart löökpillidel. Lisaks teeb kaasa Joosep Kõrvitsa juhitud keelpillitrio.

JAGA