TOE TAG ja GENKA/PAUL OJA VINÜÜLID

Toe Tag “Legendaarne” ja “Kõik on formuleerimise küsimus” + Genka/Paul Oja vinüülid

Nii see on. Aastat 2019 on jäänud alles vaid paar päeva, aga me ei ole tähistanud Legendaarne Recordsi ja ilmselt ka Eesti hiphopi ajaloo paari  tähtsama albumi ümmargusi sünnipäevasid. 

Nimelt saab sellel aasta täpselt 15 aastat sellest, kui Genka, Paul Oja ja Revo otsustasid muuta Eesti hiphop scene ja üllatada kõiki oma esimese eestikeelse albumiga. Ja 2019 saab ka 10 aastat sellest, kui ilmus Toe Tag’i viimane album “Kõik on Formuleerimise küsimus” ning möödus ka 5 aastat Genka ja Paul Oja viimasest albumist (sest mixtape on ikkagi mixtape ;). Kõik need kolm üllitist saavad 2020 kevadeks vinüülile, aga võimalus osta on neid juba praegu

Ilmselt pole suuremale osale inimestele vaja ette lugeda, kui palju auhindu ja tunnustust need albumid kokku on saanud. Tegemist on mitte ainult oluliste albumitega hiphop skenes, vaid võib olla üldse Eesti muusika modernses ajaloos. Vinüülide tiraazhid ei ole suured, seega tee oma ettetellimus ära. Albumeid saab ette tellida kuni 31.jaanuarini 2020. Vinüülid saavad valmis 31.märtsiks 2020. Lisaks tulevad nii “Legendaarne” kui ka “Kõik on formuleerimise küsimus” ka digilevisse 2020 alguses.

P.S. igalt Toe Tagi müüdud albumilt läheb neljandik ehk Revo osa heategevusse!

JAGA