Toe Tagi ja Genka/Paul Oja vinüülide müük

Toe Tagi ja Genka/Paul Oja vinüülide müük

Sel ajal kui ettetellitud vinüülid keerlevad Technicsitel, siis tänasest on  kõikidel kiirematel soovijatel võimalus osta Toe Tag’i “Legendaarne” , “Kõik on Formuleerimise küsimus” ja Genka/Paul Oja vinüüle. Teame, et “Legendaarne” album on  üks väga oluline album üldse Eesti muusikaajaloos, siis tegelikuses on kõik kolm albumit hinnatud kui “Aasta hiphop album” tiitliga, vastavalt 2004, 2009 ja 2014 aastal. Albumid tulevad müüki limiteeritud koguses ja enam juurde ei tehta. 25% albumite müügituludest annetab Legendaarne heategevusse

Loe, mis Genka ja Paul nende kolme albumi kohta ütlevad:

LEGENDAARNE (2004, MFM Records)

Genka: “Vinüülikujundusest koristasime ära kõik karakterid, kes seal trammis istusid. See sümboliseerib hästi hetkeolukorda ja natuke ka seda, et sellist asja nagu siis, ei saa enam kunagi olla!”

Paul Oja: “Ei oleks osanud plaadi ilmumise ajal või isegi paar aastat peale ilmumist et need lood kuidagi kestma jääks!”

 

KÕIK ON FORMULEERIMISE KÜSIMUS (2009, MFM Records)

Genka: “See on väga väga hea album. Mul on tunne, et see album oleks pidanud rohkem creditse saama. Seal on mõned parimad laulud, mis me kunagi Pauliga teinud oleme ja selle albumi songwriting on kuidagi väga teistsugune.”

Paul Oja:” “Hea meel et nii kaua out of print olnud ja Revo viimaseks plaadiks jäänud KOFK lõpuks inimesteni jõuab”

 

GENKA/PAUL OJA (2014, Legendaarne Records)

Genka: “Pooled siit lugudest olid mõeldud järgmisele Toe Tagi albumile, mida pidime 2011 tegema hakkama. Mul oli tykk tegemist, et nendele biitidele võrdväärsed sõnad kirjutada.”

Paul Oja: “Rõõmus muusikaline taaskohtumine vana sõbraga”

OSTA VINÜÜLID SIIT  

JAGA