VÄIKE PD ANNETAB ERAKORDSE OKSJONIESEME MÜÜGITULU KOERTELE JA KASSIDELE

VÄIKE PD ANNETAB ERAKORDSE OKSJONIESEME MÜÜGITULU KOERTELE JA KASSIDELE

Väike PD on üks omanäolisemaid noori karaktereid Eesti hip hopis, andis eelmine nädal koos produtsent Dew8 ja Genkaga välja uue videosingli nimega “Matusebüroo”. Lugu ja osa videost sai salvestatud juba 2019 novembris, Lugu on on pärit 2020 ilmuvalt Väike PD samanimeliselt esikalbumilt.

“Matusebüroo” kirjeldab absurdisituatsioone, milles “kuulsad” või tuntud inimesed on seotud ebavajaliku pseudotähelepanuga, ning palju tähelepanu läheb olulistelt teemadelt kõmule. Loole tegi biidi produtsent Dew8

Loo temaatikast lähtudes kasutati videos ehtsat kirstu, mis osteti spetsiaalselt videotarbeks. Nüüd on see sama kirst pandud heategevuslikul eesmärgil oksjonile. Oksjonilt saadud raha otsutas Väike PD annetada loomade varjuapaigale. “ Oli küll plaanis algselt annetada raha inimeste varjupaigale, kuid inimesed on teate ise ka millised. Kõik raha mis nad saavad kohe raiskavad mingi mõttetu pasa ja meelemürkide peale. Mõtlesingi siis hoopis loomadele annetada, sest ega nemad tööl ei käi ja sellist raha nad ise ei teeni,” lisas artist.

“Kirst tekitab küll vastakaid tundeid, kuid müüme seda igasuguse tagamõtte ja vihjeta. Heategevuseks on müügis ikkagi video rekvisiit,” ütleb Legendaarne Recordsi eestevedaja Genka. “Reaalsus on see, et mõni muusikamemorabiiliast huvitatu saab oma kogusse enneolematu ja unikaalse eseme ning me saame head teha.”

Väike PD “Matusebüroo” video, stream ja download: https://fanlink.to/VPmb
JAGA