DEW8 ja Mesabby: „Positiivne tulemus on oluline!”

Tänavuse Tallinn Music Weeki raames on klubis Uus Laine toimumas Tartu muusika- ja videoproduktsioonimaja Ö Stuudio kureeritav Tartu 2024 esitlusõhtu, kus laval nii tuttavad ja tuntud kui ka verinoored artistid ning kunstnikud. Koduselt eksootilise audiosupi retsepti kuuluvad teiste seas ka multidistsiplinaarne produtsent DEW8 (hääldus: Djuui) ja räppar Mesabby.

DEW8 võitis koos Genkaga EMA 2021. aasta hip-hop artisti karika albumiga «OLEG» ja on produtseerinud mitmeid Genka Legendaarne Recordsi reliise. DEW8 veab ka omaenda mikro-leiblit Dieu Huit Records, mis loob artistidele kõrge kunstilise väärtusega muusikavideoid ja fännikraami. Samuti töötab ta Ö Stuudios videorežissööri ja produtsendina, luues muuhulgs videoid ja muusikat Briti plaadifirmale Blah Records. Mesabby on aga alles oma tähelennu alguses. Ta on noor räppar Tartust, kel on ilmunud EP «ANNE VOL.1» ja muusikavideo «GRUUV». Tema looming põimib endas enesekindlat ja tihedat räpiteksti milfidest noorte neiudeni ja paneelmaja elust Annelinnas.

Mis on muusikuks olemise juures parim osa?

DEW: Parim osa on väikeses Eestis teha loomingut jäädes iseendaks nii, et ei pea kuulama ühegi plaadifirma «suuniseid» selle kohta….

POSTIMEES Loe edasi allikast

JAGA