KiROT uus album “Kes otsib, see leiab” nüüd väljas

KiROT avaldas oma teise kauamängiva
“Kes otsib, see leiab”


Plaadifirma Legendaarne Records avaldas täna, 20. aprillil räppar KiROTi teise kauamängiva “Kes otsib, see leiab”. Albumilt leiab kaheksa pala, nende seas juba mõnda aega raadiotes laineid löönud singel “Kas sa elad enam?”, kaasas säm ja koostöös reketiga valminud träkk “shalala”. 

KiROTile omaselt on plaadi temaatika emotsionaalne ja isiklik. “Kes otsib, see leiab” lahkab inimsuhteid ja nende keskmes tekkivate probleemide põhjuseid. “Probleeme on lihtne ignoreerida ja pikaajalisi lahendusi leida keeruline. Lühiajaliste lahendustega eksides lõpetame peale pikka vaeva taaskord stardijoonel. Kui tihti me aga süüd omaks võtame ja kui tihti selle asemel süüdlast otsime?” mõtiskleb KiROT. “Vahetevahel vaatab põhjustaja peeglist vastu. Samas, palki enda silmas ongi raske näha.” 

“Kes otsib, see leiab” sai kirjutatud mitme aasta peale, kuid lõviosa sellest valmis viimase kaheteist kuu jooksul. “Elu on aastaga palju muutunud ja see on taas mõtteid ülesse hakanud kündma. Projekti lõpetamine venis pikaks, tormiliseks perioodiks nagu ikka, kuid sai lõpuks rõõmsalt lõpetatud. Nüüd juba valmivate järgmisteni!” on KiROT rahul.

OSTA DIGIALBUM SIIT 

KUULA ALBUMIT SIIN 

Koos albumiga on valmis saanud ka lehekülg  www.kirot.ee, mille kaudu saab teavet KiROTi lugude ja tegemiste kohta.

JAGA