DEW8 uus album “Uroboros Kaheksas”

Ilmus Dew8 uus album

Album “UROBOROS KAHEKSAS” on hetkel kuulatav eksklusiivselt ainult vinüülil (streamitava alates 10.08)

Eesti aeglase, alternatiivse hip-hop muusika jõud on seekord üllitanud järjekordse albumi, mis on saadaval hetkel vaid vinüül, kuid jõuab augusti keskel ka streamingu platvormidele.

Uue albumi taustad pole siiski üdini aeglsed kuid püsivad minimalistlikud ja bassised. DEW8 soov oli seekord biitidega tugevalt Tartu ja Ülenurme vaibi Eestile näidata. Iseennast õgiva ussi  (urboboros, ouroboros) sümbol kannab endas hävingu lõpmatut kulgu. Lõpmatuse pragmatiseerimine toob kaasa endaga lootusekiired ja teadmised, mis aitavad raskel ajal edasi liikuda ning visiooni edasi hoida.

Albumi visuaali hoiab koos liiklusmärgile tehtud DEW8 maal, mille originaalteos on saadaval dewdewdew.com veebipoes. DEW8 maali loomisest: “Pilti tehes isegi ei mõelnud sellele, et töö on justkui enese teadvustamata viide biitlite albumi (Abbey Road) kujundusele, kus nad ülekäigurajal on. Kuid ülekäigurada on siiski viide argipäevale ning voolav art brut koos karakteriga kaheksas kirjeldab, kes selle kõige vahele lõksu jääb.”

Albumil teevad kaasa seekord Eesti ühed kõige tugevamad tekstikirjutajad Genka, Grinks, Elast, Krick, Mesabby, Põhjamaade Hirm, Paranka, Ain Nufin, Siim Sinamäe, Leethal Pete, Otto Suits, Lõke, Rara Blue taustavokaalidel ja DJ Kayot plaadimängijate taga hakkimas. Special tänud kunstnik ja räppar MRAK (Gruusia, Tblisi), Jüri Üdi ning tema lähedased.

OSTA ALBUM SIIT (ALATES 01.08.2022) https://legendaarne.ee/tootekategooria/vinuul/

KUULA ALBUMIT SPOTIFYST (ALATES 10.08.2022) https://fanlink.to/DEW88

JAGA