SIP€LGA on tagasi looga “MÄLLAR” (prod. by Yohan)

Ilmus SIP€LGA kauaoodatud uus träkk “Mällar”

Räppar SIP€LGA on tagasi uue loominguga! Täna, 19. jaanuaril ilmus plaadifirma Legendaarne Records trummi ja bassi räpiga miksiv singel “Mällar”, millel kaasas Yohan.

SIP€LGA (varem tuntud kui SIP€LGA 14) on Soundcloudist hoo sisse saanud räppartist, kes hullutanud rahvast lugudega “Usain Bolt”  ja “Kanepimees” ning aastal 2019 nägi ilmavalgust ka tema debüütalbum “Traplaif”.  Ta on teinud koostööd mitmete kohaliku skene suurnimedega, sealhulgas Genka ja 5MIINUST. Nüüd, pärast mõningast pausi, on ta tagasi uue träkiga “Mällar”, mis kirjutatud kahasse Raadio 2 saatejuhi ja trummi-bassi artisti Yohaniga.


Lugu räägib Eesti mäsleva ööeluga kaasnevast traagikast ja tagajärgedest ning Yohani sõnul sündis see üsna ootamatult: “Mäletan, kui SIP€LGA käis meil stuudios jungle’it mängimas. Paar kuud hiljem mõtlesin, et Eestis pole väga tehtud räpi ja trummibassi segu ning saatsin kohe SIP€LGAle ühe instrumentaali.” Räpparile lugu meeldis ning ta vastas kohe, et proovib sellele sõnad kirjutada.

Pandeemia tõttu jõuti stuudiosse alles mitu kuud hiljem, kuid nüüdseks on lugu purgis ja esimesed proovimängimised klubides tehtud. “Mällarile” filmiti ka muusikavideo, mille valmimisele aitasid kaasa Vita Pictura videograafid. Võtted toimusid Põhjala kammivabrikus ja novembrikuiselt kargetel Tallinna tänavatel.

Tänaseks on duol veel mitu lugu sahtlisse õiget aega ootama pandud. “Proovime koos kogumiku või isegi albumi välja panna. Koostöö on meil huvitav, klapp hea ja SIP€LGA sõnad alati kuld,’’ lausub Yohan. Ühise muusika loomisel jääb kogu lüüriline loovus räpparile, instrumentaal- ja vokaalisalvestus valmib aga trummi ja bassi produtsendi kodustuudios. “Justkui mehed köögis kokkamas,” kirjeldab SIP€LGA muusikute koostööd.

KUULA LUGU SIIT

OSTA LUGU SIIT 

JAGA