Genka ja Dew8 “Doom” album vinüülil ja visuaalidena

Genka ja Dew8 “Doom” album nüüd vinüülil ja visuaalidena

Selle aasta alguses ilmus duolt Genka ja Dew8 album “Doom”. Eelnevalt vaid digitaalselt reliisitud album sai mõne aja pärast endale järglase nii kasseti kui CD näol, millest mõlemad (nagu tüüpidel tavaks saanud), rikastatud boonuslugudega.

Nüü on mehed pannud kogu materjali vinüülile, kuhu lisatud veel üks lugu, mis kannab pealkirja “Meil on Bassquiat,” Ka albumi kujundus erineb eelnevalt reliisitud materjalist. “Kui eelmise kontseptsiooni mõtlesime koos välja, siis vinüüli puhul andsin Dew8′ ile vabad käed,” räägib Genka.

Vinüül on saadaval vaid Legendaarne e-poes ja seda kahes versioonis: tavaline must ja kuldne vinüül. Viimast tehti vaid 50 tükki ja mõeldud tõelistele kollektsonääridele. Lisaks on müügis limiteeritud kogus vinüül+kassett combosid.

VISUAAL ALBUM

Veel selle nädala sees paiskavad tüübid veel terve digialbumi Youtube’i koos laulusõnadega. “Inimesed ikka küsivad laulusõnu ja mõtlesime, et kõige parem oleks nad panna Youtube’i, sest see on kõige rohkem kättesaadavam kanal,” selgitab Genka.

Lisaks muusikale ja sõnadele on mehed igale loole kokku pannud ka visuaali, mis loo mõtet endas edasi kannab. “Ma arvan, et sõnu nähes tekivad inimestel hoopis teistsugused arusaamad nendest lugudest või siis on niisama lahe albumit kuulata ja visuaale vaadates kammida, sest see on selline materjal täpselt,” räägib Genka. Siiani on mehed teinud video albumilt vaid “Jõhker Veretöö Kärevere Teemaja juures” loole.

OSTA DOOM VINÜÜL SIIT 

JAGA