LIL TILL, MARP$ ja LIL NIL AVALDASID UUE SINGLI “JOBINECH”

LIL TILL, MARP$ ja LIL NIL AVALDASID UUE SINGLI “JOBINECH” 

Lugu salvestati juba aastal 2022, kui kolm sõpra, Lil Till, marp$ ja tänaseks varalahkunud muusik Lil Nil, veetsid kaks nädalat koos kodustuudios, genereerides ideid ja salvestades muusikat.

“Ma ei olnud tükk aega mussi teinud. Olin pigem eelkõige just kuulanud. Eelkõige ragerap’i ja uuemat laine asju, millest ka see lugu tõuke sai,” räägib marp$. “Salvestasime umbes 8 lugu, aga “Jobinech” oli nende seast nagu “golden child”. Lugu räägib põhimõtteliselt sisu ja vormi vastandumisest. “Osad inimesed kipuvad kandma kalleid disainerrõivaid, nähes ise välja nagu närakad, mis muudab ka nende kantavate riiete väärtuse miinusmärgiliseks,” seletab marp$, lisades et “CH” loo nimes tähendab just disainerbrändi “Chrome Heart”


(Lil Nil Eesti HipHop Festivalil 2022)

Räppar Lil Nil lahkus meie seast selle aasta juulis. Lil Tilli ja marp$-iga koos oli neil plaanis üllitada koos album, mille projektinimeks oli Wocksummer. Küsimusele, kas tulevikus on mõte ka teised Nil’i salvestused lugudena välja anda, vastab marp$: “Kindlasti tahaks, sest tema jaoks olid need salvestused väga olulised!”

KUULA LUGU SPOTIFYST 

Legendaarne Records 2023

 

 

JAGA