Sip€lga14 feat. Genka “Usain Bolt” video

SIP€LGA 14 feat. GENKA UUS LUGU JA VIDEO “USAIN BOLT”

 

Eelmisel aastal Legendaarne Recordsiga plaadilepingu sõlminud Eesti Soundcloudi räpi üks suuremaid tegijaid Sip€lga 14 sai valmis oma esimese ametliku reliisi. Koostöös Genkaga valmis lugu, mis kannab nime “Usain Bolt”. Biidi on valmistanud Jürgen Kesamaa ning video Siim Parisoo, kes on eelnevalt teinud videosid teisele Legendaarne artistile nagu 12EEK Monkey kui ka näiteks Mari Kalkunile ja mitmele Briti hiphop artistile nagu Black Josh, King Grubb jpt. Lugu on produtseeritud, mixitud ja salvestatud Margo “Marx” Rindemaa poolt Blacklist Studios.

Esialgu võib mulje jääda, et tegemist on tavalise “rokenroll” elustiili propageeriva trackiga. Tegelikuses on asi palju sügavamõttelisem, kus mõnuainetest ei räägita kui toredast ajaviitmistvõimalusest, vaid pigem nähtusest, mis on end jõuliselt lülitanud inimeste, eriti muusikute ja räpparite igapäevaellu. Nagu Sip€lga 14 ise lisab: “See on tegelt puhas antialko lugu!”

Lugu on pärit Sip€lga 14 tulevaselt albumilt, mis kannab nime “FKKRSK”. Albumi ilmumise kuupäeva pole veel kinnitatud. Lugu on siiani saanud kuulata ainult livedes, aga nüüd on kõigil võimalus seda teha nii Spotifys kui iTunes’is ja kõikides teistes striimingukeskkondades.

SPOTIFY

ITUNES

 

JAGA